IMPEXRUR S.A.
·27 lat doświadczenia w zakresie dostaw OCTG
Dostarczamy innowacyjne, sprawdzone i certyfikowane rozwiązania techniczne oraz materiały dla przemysłu naftowo-gazowego w Polsce i za granicą.
IMPEXRUR S.A.
Funkcjonująca od 1997 roku Spółka, znana pierwotnie pod nazwą "Gazstal Sanok S.A.", została zawiązana w odpowiedzi na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku wyrobów hutniczych.

Wykwalifikowani pracownicy zapewniają kompleksową obsługę naszych klientów, opracowują optymalne oferty handlowe oraz służą pomocą w rozwiązywaniu problemów technicznych i logistycznych.

Potwierdzeniem tego jest otrzymany w lutym 2002 roku certyfikat EN ISO 9001: 2000, recertyfikowany w 2008 roku i rozszerzony o IQ NET Management Ltd.
W ciągu kilkunastu lat uzyskaliśmy status rzetelnego dostawcy, co potwierdzają referencje otrzymane od naszych stałych Klientów.
·Nasza strategia
Stałą ideą przewodnią naszej strategii jest zadowolenie naszych klientów fachową obsługą i stosowaniem nieszablonowych rozwiązań.

Nasze starania zostały docenione w rankingach biznesowych, m.in. "Gazele Biznesu" oraz w regionalnych konkursach gospodarczych.
·Światowi dostawcy
Ściśle współpracujemy ze światowymi producentami oferowanych przez nas towarów z krajów takich jak Japonia, Chiny, UAE, Czechy, Niemcy, Francja i Polska.

Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć wyroby, których brak jest w programie produkcji polskich hut.
·Kompleksowa oferta
Dostarczamy produkty takie jak: rury, blachy, kształtowniki, pręty, profile oraz szyny kolejowe. Oferowane przez nas wyroby cechują się wysoką jakością oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

W naszej ofercie posiadamy również produkty specjalistyczne i nietypowe rury oraz blachy kwaso i żaroodporne. Dostarczamy wyroby zgodne z międzynarodowymi normami, a także wykonane według projektów i koncepcji klienta. Do produktów dołączamy atesty, certyfikaty, uznania i dopuszczenia Towarzystw Klasyfikacyjnych oraz innych instytucji zewnętrznych. Przy realizacji każdego zamówienia zapewniamy rzetelną dbałość o logistykę.
·Zapraszamy do współpracy
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta handlową. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby Państwa życzenia i potrzeby zostały zrealizowane.
"IMPEXRUR" Spółka Akcyjna, plac Św. Michała 4, 38-500 Sanok, NIP: 687-15-81-150, REGON: 370381432, Sąd Rejonowy w Rzeszowie,
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000039231, Kapitał zakładowy: 500.000 zł, Kapitał wpłacony: 500.000 zł
All rights reserved 1997-2024
realizacja: INTERMEDIA